Lewy banner

Stwórzcie swoją Parę Młodą na Wasze podobieństwo!

Chcecie aby  ilustrowani Państwo Młodzi byli bardziej podobni do Was?

Istnieje możliwość zmiany kolorystyki, fryzury, dodanie charakterystycznego elementu np. okularów oraz umieszczenie na przypince imion lub daty ślubu. Poniżej znajduje się katalog gotowych elementów i kolorów dzięki którym łatwo określicie wygląd Pana i Panny Młodej. Po przesłaniu nam wytycznych będziemy mogli wykonać dla Was indywidualny projekt z wyjątkową - bo Waszą - Parą Młodą! Miłej zabawy : )

stwórz postacie państwa młodych

Jak krok po kroku stworzyć ilustrowaną Parę Młodą

krok 1

Wybierzcie strój, dodatki, elementy takie jak np. fryzura, woalka, bukiet ślubny ... oraz określcie ich kolory zarówno dla postaci Panny, jak i Pana Młodego.

A jeśli czegoś Wam zabraknie, nic straconego, zawsze możemy dla Was dodatkowo doprojektować brakujący element.

krok 2

Następnie stwórzcie dla nas listę, opisując punkt po punkcie wszystkie "elementy składowe" Panny i Pana Młodego za pomocą nr i nazw jakimi są opisane w naszym katalogu. Mniej więcej tak:

Panna Młoda:

- włosy nr ... kolor ...

- oczy kolor...

krok 3

Tak stworzona listę wyślijcie do nas mailem na info@inkipinki.pl

My w oparciu o te informacje przygotujemy dla Was projekt i prześlemy do zaakceptowania wizualizację przypinki lub magnesu. 

Spersonalizowane projekty postaci Pary Młodej wykonujemy gratis do zamówień powyżej 150 zł, przy zamówieniach na mniejsza kwotę, personalizacja wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 30 zł (w przypadku gdy elementy są wybrane z gotowych z naszego wzornika).

Jeśli projektujemy dodatkowy element np. fryzurę lub krój sukienki, wiąże się to z dodatkowym kosztem. Wyceniamy to indywidualnie.

 katalog elementów do pobrania >> 

Ważne!

Kolory mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości od tych widzianych na monitorze komputera.

Ilustracje Państwa Młodych, dodatków, elementów są autorstwa Inkipinki i są chronione prawem autorskim, kopiowanie ich i powielanie jest zabronione.

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.Inkipinki © Copyrights 2011-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: FlyingCat  | sklep internetowy: Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl